Wystawy

Mł.Ch. Pl., Ch.PL., Ch.U., Ch.R., Ch.Sł .

Dyplom I stopnia Prób Pracy Wyżłów ( lokata 4/15)

3xNJwR, BIS Junior, 2x  NPOK ,

8x CACIB, 5x res.CACIB,25xCWC,

7xBOB,  3x BOG 4xBOGII 1x BOG III 1x BIS III

 

Data                         Wystawa                        Sędzia                          Klasa                  Lokata i tytuł

2010

13.02.2010.       CACIB Rzeszów       M.Wieremiejczyk –              młodzież                  II/4

Wierzchowska __________________________________________________________________________________

13.03.2010        CAC Jarosław           A.Winiarska                          młodzież                  I/2  NJwR __________________________________________________________________________________

26.03.2010.       CACIB Katowice       D.Carroll (GB)                    młodzież                  I/5 __________________________________________________________________________________

09.05.2010.       CAC Krosno               V.Piskay (SL)                      młodzież                  I/2  NJwR

__________________________________________________________________________________

Tą wystawą ukończony został  MŁODZIZOWY CHAMPIONAT POLSKI __________________________________________________________________________________

27.06.2010       CAC Przemyśl          J. Konkiel                          młodzież                   I/2 NJwR, BOB, BOG II

__________________________________________________________________________________

18.07.2010.      CAC Nowy Sącz         J.Ryk                                pośrednia                 I/1 CWC,  NDSwR __________________________________________________________________________________

22.082010.       CAC Piotrków            T.Chwalny                      pośrednia                 I/4   CWC

__________________________________________________________________________________                                                                                    05.09.2010.      CACIB Kraków           A.Cucciliato (I)               pośrednia                I/2   CWC,  CACIB __________________________________________________________________________________                                                             14.11.2010.        CACIB Kielce              W.Burski                         pośrednia                I/1    CWC, res.CACIB __________________________________________________________________________________

 2011 r.

14.02.2011.      EAST CUP Presov     Skok Damir(CRO)            pośrednia                 I       CAC CACIB __________________________________________________________________________________

15.02.2011.      CACIB Rzeszów         J. Konkiel                            pośrednia                I       CAC,res.CACIB __________________________________________________________________________________

18.03.2011.      CACIB Katowice                             (GR)                pośrednia               II/5           res CACIB __________________________________________________________________________________

Zakończony Championat Polski

7.05.2011.         CACIB Lwów            L.Liaszova(UK)                    otwarta                    I            CACres. CACIB __________________________________________________________________________________

8.05.2011.          CACIB Lwów           D. Witkowska                      otwarta                    I                CAC,CACIB __________________________________________________________________________________

Championat Ukrainy

15.05.2011         CAC Krosno                                                             champion              I                CAC __________________________________________________________________________________

25.06.2011.        CACIB Kraków       C.De Giuliania (I)                champion              II/5 __________________________________________________________________________________

20.07.2011.      CACIB Koszyce                 M.Stanosky (SL)          champion             I /3         CACIB __________________________________________________________________________________

27.07.2011.      Klubowa Piotrków T        A.Braga (I)                     champion             I/4 __________________________________________________________________________________

10.09.2011.      CACIB Targu M.                Chie Ejima (J)              champion             I      CAC,CACIB,BOB __________________________________________________________________________________

11.09.2011.      CACIB Targu M.                Sz.Sandor (Hu)             champion            I      CAC,CACIB,BOB __________________________________________________________________________________

Championat Rumunii

Zakończony   INTERCHAMPIONAT  (CIA)

19.11.2011.       CACIB Kielce                      L.Jancik (CZ)                 otwarta              I/7     CAC, CACIB __________________________________________________________________________________

 

2012r.

CACIB Rzeszów                               Wieremijczyk-Wierzchowska   kl. ch.     I res CACIB

————————————————————-

2013r.

————————————————————————————————-

10.03.2013.  CAC Jarosław        J. Konkiel                      kl.ch.        I, BOB, BOG II

————————————————————————————————-

_________________________________________________________________________________

15.03.13.   CACIB KATOWICE  Colin Mackay (Irl)      kl. ch.ex.II        Res.CACIB

———————————————————————————————————————————–

27.04.13.   Klubowa Wyżłów  Pedro Luis Sanches Delerue (P)    kl. ch.exI CWC

Wrocław

———————————————————————————————————————————–

15.05.13.           CAC Krosno               s.M. Olejnik                     kl. ch. ex.1 BOB, BOG II  , NPOK

———————————————————————————————————————————–

2.06.13.            CAC Lublin                 s. T. Chwalny                  kl. ch. ex 1

———————————————————————————————————————————–

6.07.13              CACIB Velka Ida      s.                                        kl. ch.   ex.1 BOB, BOG III

———————————————————————————————————————————–

22.09.13.        CAC Ras Mysliwskich Rzeszów                         kl.ch.           ex.1

———————————————————————————————————————————-

11.11.13.           CACIB Kielce             V. Vaclavic (Cz)              kl. ch           ex.1

———————————————————————————————————————————

2014 r.

3.05.14.      Klubowa Wystawa Wyżłów Rzeszów   s. J. Thirwell(GB) kl. ch .  ex.2

5.07.14.      CAC Velka Ida           s.                                  kl.ch.           ex.1  CWC

                                                                                  Draka is Champion of Slovakia

2016r

21.05.2016. CACIB Rzeszów  J.Konkiel (Pl)  ex., CWC, res CACIB.